Top

Hakkımızda

Doğadan Gelen Eşsiz Lezzet ile Lermioğlu Un
Şirketimiz 1960 yılında TRABZON’da kuruldu. Karadeniz’de başarı ve güvenle yaptığı gıda tedarikçiliğini 1988 yılında, İstanbul’a taşıdı. İstanbul’daki büyük pazarda elde ettiği güven ve istikrarla bu girişimlerini, ”Üretimin bir ülkenin ve milletinin gelişmesinin, özgürleşmesinin vazgeçilmez armağanı“ olduğunu görerek üretime aktarmaya karar verdi.

1995’te Tekirdağ Muratlı’da ilk fabrikamızı kurarak buğday unu üretimine ilk adımlarımızı attık.

2007 yılında ise son teknoloji ile Kırklareli Lüleburgaz’da faaliyete geçirdiğimiz yeni fabrikamızla hizmet vermeye devam ediyoruz kalite ve güvenilirlik en büyük ilkemizdir. Un üretimimiz en son teknoloji ve hijyenle yapılmaktadır. Amacımız yurt içi ve yurt dışında ülkemizi en güzel şekilde temsil etmektir.
Hakkımızda

Misyonumuz


Hijyenik, yenilikçi, ekonomik ve gelişen teknolojiye uyum sağlayabilen yapımız ile daha fazla üretim yaparak sofralarınıza lezzet sunmayı misyon edindik. Kaliteli üretim yapan firmamız müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir. Sofralarınızdan eksik olmayan ürünler üretmek ve sunmak firmamız için esastır.

Vizyonumuz


Yapmış olduğumuz üretim ve ürünlerimiz ile her zaman kalite ve lezzeti sunduğumuz sektörde başarı merdivenlerini tırmanmayı ve sürekli büyüyen bir firma olarak un üretiminde liderliğe erişmeyi vizyon edindik. Tecrübelerimiz doğrultusunda sağladığımız hizmetler ile farkımızı ortaya çıkarmak esaslarımızdandır.

Belgelerimiz

Kurumsal belge ve sertifikalarımızı buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ticaret

Türkiye’nin unlu mamuller pazarında ihracat rakamları ithalat rakamlarına nazaran daha yüksek seviyededir.

Çevre Politikası

Üretimlerimizi yaparken topluma ve çevreye duyarlı olan firmamız bu hususta çalışanlarını da bilinçlendirmektedir.

Kalite Politikası

Kaliteli ve hijyenik bir yapıda üretim sağlamak, yenilikçi ve gelişen teknolojiye uyumlu olmak.