Top

Üretim

Depolarımız fiziksel olumsuz şartlara karşı sıklıkla periyodik olarak denetlenmekte olup, depolanma süresi boyunca hammadden numuneler alınıp, laboratuvarlar ortamın da incelenerek, hammaddelerimiz depolanma süresi boyunca kontrol altında tutulmaktadır.
Ulusal kalkınmanın sağlanması için olmazsa olmaz şart elimizde kaynakların iyi kullanılmasıdır. Topraklarımızda üretilen mahsulü katma değerlendirmek ve aynı hammadde ile daha fazla kazanç sağlamak amacıyla fabrikamızda bilimin getirdiği en son tecrübelerle hayvan beslenmesi üzerine çalışmalar yapılmaktadır.
Çalışmalarımızda insan sağlığını ön plana çıkararak; temiz ve hijyenik koşullarda kaliteli üretim yapmak , İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatları yanında işletmemiz ile ilgili yasal mevzuatlara uymak esaslarımızdandır.
Teknolojiyi yakından takip eden yapısı, arge yatırımlarına verdiği önem, uzman kadrosu, teknolojik laboratuar araçları ve kaliteli hammadde kullanımı, geçen zaman içinde firmamız her zaman vizyoner bir yapıda olduğunu göstermiş ve bu sayede ihracat konusunda her zaman yabancı müşterileri tarafından da güven telkin edip tercih sebebi olmaktadır.